درخواست خدمات

در این کادر نام و نام خانوادگی خود را بنویسید
آدرس ایمیل خود را به صورت کامل در کادر زیر وارد نمائید
لطفا شماره موبایلی که پاسخگو هستید را در کادر زیر وارد نمائید.
لطفا یکی از خدمات را انتخاب نمائید.
از بین خدمات بیان شده یک مورد را انتخاب نمائید. اگر خدمات درخواستی شما در بین گزینه ها نیست سایر را انتخاب نمائید.
اگر به ارائه توضیحات بیشتر نیاز دارید "بله" را انتخاب نمائید، در غیر اینصورت "خیر" را انتخاب نمائید.
توضیحات بیشتر را در کادر زیر وارد نمائید.
تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

خدمات ما برای کمک به کسب و کار شماست

بررسی اجزای سازنده مدل کسب و کار، ارزیابی تناسب اجزای سازنده، بررسی نقاط قوت و ضعف مدل کسب و کار، بررسی تاثیر محیط کسب و کار از قبیل تاثیرات بازار، ترندها، وضعیت رقبا و صنعت و …

طراحی تست و آزمایشات سنجش تناسب ایده و بازار، طراحی مجدد مدل کسب و کار متناسب با افزایش شواهد استقبال از ایده، طراحی آزمایشات تایید کننده ایده کسب و کار و در ادامه اعمال تغییرات مورد نیاز در مدل کسب و کار برای کاهش ریسک و عدم قطعیت و افزایش بازده مورد انتظار و …

کشف کارها، نیازها و منفعت های در اولویت مشتری، بررسی خدمات و محصولات شرکت، خلق محصولات و خدماتی که دقیقا به کارها، نیازها و منفعت های مشتری پاسخ دهد. کشف بازار و مشتری های بالقوه متناسب با محصولات و خدمات شرکت و ….

ارزیابی مدل کسب و کار شرکت از نظر نقاط قوت و ضعف، ارزیابی محیط مدل کسب و کار از نظر فرصت ها و تهدید ها، طراحی مجدد مدل کسب و کار با مفروضات و ایده های جدید، تست و آزمایش ایده های جدید و اعمال تغییرات در مدل کسب و کار متناسب با افزایش شواهد و موارد تایید کننده و …

تحقیقات نشان می دهد که شما نمی توانید ایده های برنده را انتخاب کنید. بهترین راه برای ایجاد برندگان بزرگ در نوآوری این است که با بسیاری از شرط بندی های کوچک شروع کنید. سرمایه گذاری در پروژه هایی را که شواهد تولید می کند ، افزایش داده و پروژه هایی را که فاقد آن هستند کنار بگذارید.

تحقیقات نشان می دهد که از هر 10 محصول و خدمات جدید، 7 مورد انتظارات را برآورده نمی کنند. حتی شرکت های بزرگ برای ایجاد سیستماتیک ابتکارات رشد جدید تلاش می کنند. ایجاد یک استراتژی و اکوسیستم نوآوری پایدار. پیاده سازی ساختارهای مدیریتی واضح، ریسک و بازده نوآوری را اندازه گیری کرده و سرمایه گذاری های مبتنی بر شواهد را انجام دهید.

با برگذاری کارگاه های طوفان فکری مفروضات اساسی مدل کسب و کار خود را به چالش بکشید، نیازهای در اولویت مشتریان را با تست و آزمایش مفروضات جدید کشف کنید و تغییرات مورد نیاز را در مدل کسب و کار خود ایجاد نمائید.

پس از ایجاد عناصر بنیادی، با کمی سرمایه گذاری در تیم های کوچک ایده های امیدوار کننده را کشف کنید. 30 تا 50 درصد ایده های امیدوار کننده کشف شده را تأیید کنید. نمونه کارها را یکبار دیگر کوتاه کنید و تنها 30 تا 50 درصد از ایده های امیدوار کننده را اجرا کنید.

مدل کسب و کار در مرکز business plan قرار دارد. طرح کسب و کار استراتژی شرکت و عملکرد مالی مورد انتظار برای سالهای آینده را ارائه می دهد. پس از آماده سازی مدل کسب و کار، طرح کسب و کار از آن استخراج شده و به اجرا گذاشته می شود.

طراحی تعامل اصلی، توسعه ابزارهای موثر برای کشیدن کاربران به سمت پلتفرم، تتسهیل تعاملات و انطباق دادن تولیدکنندگان با مصرف کنندگان، ساخت سیستم کارآمد برای کنترل، و تصمیم گیری درباره میزان باز بودن پلتفرم و …